Voorjaarscompetitie 2019

Competitiestanden:

ReguliereĀ competitie

Stand 2e klasse D per 22 april 2019                                   
-----------------------------------
Xerxes 1                  10 - 74   kampioen en promotie   
DHC 4                     10 - 60
NN Rotterdam 1            10 - 55
De Sprint 3               10 - 51
Salamanders 6             10 - 34   degradeert
Hellevoets Eff 1          10 - 26   degradeert
Persoonlijke resultaten:

Onno Blok                 21 - 11   52%  (ELO: 1300)
Barry van Dijk            27 -  9   33%  (ELO: 1199)
Arno Ynzonides             9 -  1   11%  (ELO: 1154)
Joyce Ynzonides-Janissen  30 -  2    7%  (ELO: 1090)
Stand 5e klasse A per 22 april 2019
-----------------------------------
De Repelaer 3              8 - 51  kampioen en promotie 
Diveko 1                   8 - 46
Hellevoets Eff 2           8 - 42
Scyedam 3                  8 - 39
De Sprint 6                8 - 22
Persoonlijke resultaten: 
Gerard de Man             22 - 15   68%  (ELO:  904)
Joost Voogt               19 -  9   47%  (ELO:  853)
Rik Kooiman               20 -  6   30%  (ELO:  779)
Bert Brinkman              5 -  0    0%  (ELO:  840)

Duocompetitie

Stand 3e klasse F per 22 april 2019                  
-----------------------------------
De Beer 1                 10 - 35  kampioen en promotie  
Hellevoets Eff 1          10 - 30
De Repelaer 2             10 - 28
De Treffers (M) 2         10 - 26
TOG 3                     10 - 15  degradeert
Alexandria '66 10         10 - 11* degradeert
Persoonlijke resultaten: 
Onno Blok                  4 -  3   75%  (ELO: 1300)
Arno Ynzonides            18 - 11   61%  (ELO: 1154)
Rob Huizinga              12 -  7   58%  (ELO: 1156)
Joyce Ynzonides-Janissen   4 -  2   50%  (ELO: 1090)
Barry van Dijk             2 -  1   50%  (ELO: 1199)
Stand 5e klasse J per 22 april 2019                                    
-----------------------------------
Alexandria '66 16         10 - 38  kampioen en promoveert    
Tavenu 5                  10 - 34
Boomgaardshoek 4          10 - 27
Hellevoets Eff 2          10 - 22
Scyedam 7                 10 - 15
Sorry 8                   10 - 14  degradeert
Persoonlijke resultaten: 
Addo Koning               12 -  6   50%  (ELO:  888)
Henk Brongers             18 -  5   28%  (ELO:  753)
Gerard de Man              4 -  1   25%  (ELO:  904)

Invaller
------------------------------------------------------------------------------------------
Freek Sprokholt            6 -  5   83%  (ELO:  886)
Stand 5e klasse L per 22 april 2019
-----------------------------------
Diveko 2                  10 - 36  kampioen en promoveert     
Alexandria '66 19         10 - 32
De Repelaer 5             10 - 27
Hellevoets Eff 3          10 - 26
Trefpunt 5                10 - 23
Twenty-one Up 9           10 -  6  degradeert
Persoonlijke resultaten: 
Dimitri Dongor             9 -  6   67%  (ELO:  847)
Bert Brinkman             13 -  7   54%  (ELO:  840) 
Freek Sprokholt           14 -  7   50%  (ELO:  886)
Inval:
Addo Koning                2 -  1   50%  (ELO:  888)
Stand 6e klasse G per 22 april 2019   
-----------------------------------
Sorry 9                   10 - 36  kampioen en promoveert    
Hellevoets Eff 4          10 - 29
Atlantic 2                10 - 23
Twenty-one Up 10          10 - 22
Taveba 6                  10 - 22
Dordrecht 14              10 - 18  degradeert
Persoonlijke resultaten: 
Hans de Brandt            20 - 18   90%  (ELO:  910)
Joke de Brandt-Vendeloo   18 -  6   33%  (ELO:  717)
Bert van de Kamer          2 -  0    0%  (ELO:  645)
Voor het totaaloverzicht voorjaarscompetitie, inclusief wedstrijdverslagen, klik hier.
Een rechtstreekse link naar de competitiepagina van de afdeling West, klikĀ hier .
© 2018 Hellevoets Effect | Design by QuantIT