Open Zuid-Hollandse Eilanden Tafeltenniskampioenschappen

Pieter Baas van tafeltennisvereniging Tavenu (foto) heeft de Open Zuid-Hollandse Eilanden Tafeltenniskampioenschappen  gewonnen. Na een lange dag met veel wedstrijden, eindigde Pieter met evenveel overwinningen als Leo Brands (ttv Oude Tonge) op de eerste plaats in de A-categorie. Maar omdat Pieter de onderlinge wedstrijd had gewonnen (6-11, 6-11, 11-6, 11-6, 11-5), werd hij eindwinnaar van dit succesvolle toernooi. In de allerlaatste partij verloor de doodvermoeide Pieter van Rob Huizinga (0-3), maar dat mocht de pret niet drukken; de winst was al binnen.

 De prijswinnaars in de diverse categoriën.

Eindstand A-categorie:

  1. Pieter Baas (ttv Tavenu)                            7 gespeeld         6 gewonnen
  2. Leo Brands (ttv Oude Tonge)                    7 gespeeld         6 gewonnen
  3. Dennis Smalheer (ttv Smash’76)              7 gespeeld         5 gewonnen
  4. Rob Huizinga (ttv Hellevoets Effect)     7 gespeeld         4 gewonnen
  5. Arno Ynzonides (ttv Hellevoets Effect) 7 gespeeld     3 gewonnen
  6. Dick Struik (ttv Hellevoets Effect)         7 gespeeld         2 gewonnen
  7. Peter Koornneef (Bernisse’80)                 7 gespeeld         1 gewonnen
  8. Paul de Haas (ttv De Repelaer)               7 gespeeld         1 gewonnen

Eindstand B-categorie:

  1. Jeffrey Tempelman (ttv De Repelaer)       7 gespeeld         7 gewonnen
  2. Nico Geers (ttv De Repelaer)                   7 gespeeld         5 gewonnen
  3. Jan de Koning (ttv De Repelaer)              7 gespeeld         5 gewonnen
  4. Klaas Grinwis (ttv De Treffers M)             7 gespeeld         4 gewonnen
  5. Frank Ynzonides (zonder club)                7 gespeeld         2 gewonnen
  6. Silvan Naaktgeboren (ttv Tavenu)            7 gespeeld         2 gewonnen
  7. Addo Koning (ttv Hellevoets Effect)     7 gespeeld         2 gewonnen
  8. Bert Kriesz (ttv De Repelaer)                   7 gespeeld         1 gewonnen

Eindstand C-categorie:

  1. Stefan de Jong (ttv Merwestad)                6 gespeeld         6 gewonnen
  2. René Bernouw (ttv De Repelaer)              6 gespeeld         5 gewonnen
  3. Gerard de Man (ttv Hellevoets Effect)   6 gespeeld         4 gewonnen
  4. Mariska Kamp (ttv De treffers M)              6 gespeeld         2 gewonnen
  5. Bert Brinkman (ttv Hellevoets Effect)   6 gespeeld         2 gewonnen
  6. Henk Brongers (ttv Hellevoets Effect)  6 gespeeld         1 gewonnen
  7. Joost Voogt (ttv Hellevoets Effect)           6 gespeeld         1 gewonnen

Eindstand D-categorie:

  1. Wim Nagtegaal (ttv De Sprint)                  6 gespeeld         6 gewonnen
  2. Edwin v/d Zijde (ttv Tavenu)                     6 gespeeld         4 gewonnen
  3. Alexander Gunsch (ttv Bernisse’80)         6 gespeeld         4 gewonnen
  4. Pieter van Voorden (Bernisse’80)             6 gespeeld         3 gewonnen
  5. Peter Niemeijer (ttv De Sprint)                  6 gespeeld         3 gewonnen
  6. Henk Moree (ttv Bernisse’80)                   6 gespeeld         1 gewonnen
  7. Johan Derksen (ttv Bernisse’80)               6 gespeeld         0 gewonnen
  8. Wim Fortuin (ttv Hellevoets Effect)   opgave na 2 ronden door blessure en vervangen door Remco Fintelman (ttv Bernisse’80) (alle resultaten Wim en Remco telden niet mee voor de einduitslag)

Voor het verslag en foto’s, klik hier.

© 2018 Hellevoets Effect | Design by QuantIT